Back To Top

PARKI ROZRYWKI-stare

PARKI ROZRYWKI

Możliwość bezpośredniej interakcji z postacią na ekranie sprawia, że widzowie aktywnie angażują się w pokaz, czując się jego częścią.

Zobacz realizacjeAudiowizualne rewolucje nie ominęły branży parków rozrywki. Nie oznacza to, że rollercostery przestały być atrakcyjne, jednak goście parków szukają nowych przeżyć i emocji.

W odpowiedzi na te oczekiwania firma Verne Vision stworzyła show w technologii ANIVATAR™, które daje widzom unikalne doświadczenie immersji – przenikania świata realnego ze światem widocznym na ekranie. Możliwość bezpośredniej interakcji z postacią na
ekranie sprawia, że widzowie aktywnie angażują się w pokaz, czując się jego częścią.

Jak to działa?

Ukryty przed wzrokiem publiczności aktor wciela się w postać widoczną na ekranie – w zależności od scenariusza jest to np. sympatyczny wieloryb Błękitek, pszczółka Pola lub inna postać – i odgrywa wspaniały spektakl, którego scenariusz stworzony został
przy pomocy zawodowych scenarzystów, psychologów dziecięcych i innych ekspertów. Postać z ekranu animuje publiczność, wciągając ją do zabawy, zadając i odpowiadając na pytania, rozśmieszając, opowiadając swoje przygody i poznając zgromadzoną
publiczność.

Zalety

 • Nowe doznania

  Kto nie chciałby porozmawiać z ulubioną bajkową postacią czy pobawić się z fantastycznym stworzeniem? Teraz jest to możliwe. Interakcja z wirtualnym aktorem to nowe i fascynujące doznanie, które zaskoczy i zachwyci Twoich odbiorców.

 • Aktywny udział

  Widzowie przestają być biernymi obserwatorami i aktywnie uczestniczą w zabawie. Publiczność rozmawia z postacią i wpływa na to, co dzieje się na ekranie. Możliwa jest także interakcja grupowa. Potrafimy aktywować rekordowe ilości widzów jednocześnie!

 • Dla każdego

  Na kontakt z wirtualnym prezenterem świetnie reagują widzowie w każdym wieku. Nieważne, czy cyfrowy konferansjer zwraca się do biznesmena czy studenta, do profesora czy do dziecka – dla wszystkich jest to niezwykłe, wesołe przeżycie.

 • Na żywo

  Anivatar nie jest zwykłą animacją komputerową. Aktor sterujący postacią odgrywa rolę na żywo. Dzięki temu wirtualna postać widzi i słyszy widzów, reaguje na ich zachowanie, prowadzi improwizowane rozmowy i udziela błyskotliwych odpowiedzi.
  Interakcja z nią jest wyjątkowym doświadczeniem.