Back To Top

Verne Vision to zespół prawdziwych pasjonatów, którzy z nowoczesnymi technologiami i rozrywką związani są od ponad 20 lat.

 

Krzysztof Kieszkowski – tworzeniem wirtualnych postaci zajmował się już w 1995 roku (dla porównania – w tym samym roku dopiero wynaleziono DVD!). Karierę rozpoczął od współtworzenia wirtualnego studia telewizyjnego w Hamburgu. Jego głównym zadaniem było powołanie do życia wirtualnego prezentera, który mógłby wchodzić w interakcje z rozmówcami. Pracował jako szef studia TVP, z czego zrezygnował na rzecz dalszego i zupełnie innowacyjnego na polskim rynku rozwoju postaci wirtualnych, pod własną marką Digital Emotions. Jednym z punktów przełomowych w jego karierze było stworzenie wirtualnej postaci na Expo w Hanowerze. Krzysztof i jego Digital Emotions stworzyli również postać na potrzeby Expo ekologicznego w Korei oraz tamtejszego Centrum Nauki.

 

W swoim portfolio Krzysztof Kieszkowski ma kilkadziesiąt postaci i setki realizacji, tworzonych bezpośrednio w oparciu o nawet najbardziej szalone pomysły i potrzeby klientów. Jego projekty służą realizacji celów wizerunkowych, promocyjnych i sprzedażowych licznych firm i instytucji.

 

Marek Kaczkowski – od wielu lat związany z branżą kinową, kulturą i edukacją. W wieku 16 lat otworzył działające do dziś Kino Kultura w Wołominie. Był prezesem Stowarzyszenia INDEKS, które zajmowało się organizacją wydarzeń kulturalnych, estradowych i filmowych. Marek jest twórcą i Prezesem Centrum Edukacji Filmowej i inicjatorem ogólnopolskiego projektu “Lekcja w kinie”, obejmującego ponad 150 miast. Od 2015 roku aktywnie zaangażowany jest w rozwój anivatarów na rzecz edukacji, pod postacią projektu Edumagica.

 

Jest absolwentem Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego i Akademii Psychologii Przywództwa.

 

Krzysztof Zwolińskiinżynier, elektronik, przedsiębiorca, od ponad 10 lat zajmuje się analizą potrzeb i rozwiązywaniem problemów klientów, pod kątem potrzebnych im produktów i usług. Doświadczony manager działów sprzedaży i marketingu, w przeszłości również elektroakustyk, operator świateł efektowych, projektant oraz kierownik klubu. Do zespołu Verne Vision dołączył w 2017 roku, jako Business Development Manager. W firmie odpowiedzialny jest za instalacje stałe.

 

jakby odręcznie napisany przez Krzyśka obok jakiejś jego sylwetki z tekstem „Za jakość anivatarycznych show ręczę osobiście 20-letnim doświadczeniem w kreowaniu i programowaniu tego typu produktów” Krzysztof Kieszkowski, twórca systemu anivatar