Back To Top

Kino Stare

Dzięki zastosowaniu technologii Anivatar w branży filmowej możemy pokazać widzom jak będzie wyglądać kino przyszłości. A będzie to zupełnie inne kino niż to które znamy. W kinie przyszłości widzowie wejdą w bezpośrednie interakcje z bohaterami, będą mogli rozmawiać z nimi i przez to wpływać na przebieg akcji na ekranie. W Verne Vision  już dziś stworzyliśmy filmowe show które dla widzom tego typu przeżycia…

 

Tej jesieni do kin wejdzie pierwszy projekt w technologii AnivatarTM  – Filmowe Show z Rybką Mini. W czasie naszego show Rybka będzie rozmawiać z dziećmi, przedstawiać historie ze swojego podwodnego świata. Będzie prowadzić gry i zabawy dla dzieci. A także przez zabawę edukować o morzach i oceanach.

 

Jak to działa?

 

Ukryty przed wzrokiem publiczności aktor wciela się w postać widoczną na wielkim ekranie – może być to dowolna animowana postać. Zarówno wykreowana przez anj i jak któryś z rozpoznawalnych bohaterów filmu animowanego. Na podstawie przygotowanego przez nas scenariusza ta postać odgrywa wspaniały spektakl, włącza w swoje przygody kinowych widzów, wciąga ich do zabawy, rozśmiesza a  przede wszystkim daje widzom wpływ na akcję dziejącą się na ekranie.