Back To Top

Eventy stare

Wyobrażasz sobie prezentację najnowszego Iphone’a prowadzoną przez założyciela firmy Steve’a Jobsa? Albo panel dyskusyjny, w którym bierze udział Maria Curie Skłodowska? To wszystko, a nawet więcej, możliwe jest dzięki anivatarom.

 

 

Wyobrażasz sobie prezentację najnowszego Iphone’a prowadzoną przez założyciela firmy Steve’a Jobsa? Albo panel dyskusyjny, w którym bierze udział Maria Skłodowska-Curie? To wszystko, a nawet więcej, możliwe jest dzięki technologii Anivatar™.

 


Anivatary™ w branży eventowej

 

Dzięki unikatowej technologii Anivatar™, opracowanej przez twórcę Verne Vision Krzysztofa Kieszkowskiego, z powodzeniem wykorzystywanej już w parkach rozrywki i centrach nauki, branża eventowa zyskała nowe, fascynujące narzędzie.

 


Jak to działa?

 

Anivatar™ to technologia łącząca świat wirtualny z rzeczywistym. Wykorzystuje animowaną, tworzoną na podstawie briefu klienta lub wybraną z katalogu, postać oraz zaangażowanie przeszkolonego w tym celu aktora. Aktor przebywa za kulisami lub na zapleczu, a kierowana przez niego postać z ekranu nawiązuje kontakt z widownią i animuje ją. Dzięki systemowi kamer i mikrofonów robi to bardzo sprawnie i w czasie rzeczywistym, zdumiewając i angażując widzów lub przechodniów.

 

Technologię tę można stosować zarówno podczas dużych eventów, gali, koncertów, targów (wirtualny konferansjer może przybrać dowolną postać), jak i w centrach handlowych, na korytarzach sklepowych, stadionach i w innych ruchliwych miejscach, gdzie Anivatar™ z powodzeniem może zastąpić pracę hostessy.

 

Zaufali nam

logotypy firm

 

zdjecia i filmy z eventów ?

 

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat anivatarów i tego, w jaki sposób mogą odmienić twój event? O szczegółach opowie Ci Krzysztof Kieszkowski. Zadzwoń +48 6…….. lub napisz krzysztof.kieszkowski@vernevision.com.